Spolupracovníci

Sme v kontakte s dobrovoľníkmi podieľajúcimi sa na našich aktivitách na rôznych miestach.

Okrem nich na našich aktivitách spolupracujú:

Samuel Bravčok

Študent bezpečnostných a strategických štúdií. Venuje sa spracovaniu príbehov obetí fašistov do databázy Kameňov zmiznutých. Zaujíma sa o témy týkajúce sa fašizmu a spomienku na holokaust pokladá za ich dôležitú súčasť.

Andrej Čierny

Vyštudoval filozofiu a manažment. Spoluzakladal Antikomplex.sk a koordinuje jeho aktivity Kamene zmiznutých a Rozdelené spomienky. Má rád debaty s nádychom poznania, ale aj recesistický humor a minimalizmus.

Alexandra Lunterová

Aktívna učiteľka. Venuje sa skúmaniu príbehov obetí, ktoré pripomínajú Kamene zmiznutých.

Petra Nagyová

Publicistka a spisovateľka. V projekte Rozdelené spomienky moderuje rozhovory s pamätníkmi a upravuje ich na filmové spracovanie.

Oliver Schranz

Navštevoval ZUŠ, umelecké gymnázium, na FPV UMB sa v rámci diplomovej práce dostal k webdesignu. Venuje sa aj foteniu, bubnom, karate, cestovaniu. Aktivít mu pribúda na úkor času. Má na starosti vizuálnu stránku prezentácie našich aktivít.

Michal Styk

Vyštudoval medzinárodné vzťahy a bezpečnostné štúdie. Pracoval v súkromnom aj verejnom sektore. Pomáha nám pri Kameňoch zmiznutých a publicite. Tretinu života prežil v zahraničí, venuje sa turistike, cestovaniu, kultúre a antickej literatúre, často sa angažuje ako dobrovoľník.

Juraj Valica

Filmár. Vedie filmársku stránku projektu Rozdelené spomienky a ďalšie naše audiovizuálne počiny.